EQUIP PROFESSIONAL

ÀREES DE PRÀCTICA

IMG_EJEMPLOAntonio Cores Carles
Soci fundador
Advocat – Economista
Mercantil – Fiscal – Fiscalitat Internacional
Idiomes: Anglès
a.cores@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOJuan Antonio García Pedrerol
Soci fundador
Advocat- Fiscal Patrimonial – Immobiliari
Mercantil – Civil/General
Idiomes: Francès
g.pedrerol@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOVictor Cores Kuijlaars
Soci
Economista – Màster en Tributació
Fiscal i Mercantil
Idiomes:  Anglès / Francès
v.cores@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOIsabel Viñolas Rebullida
Advocat
Mercantil – Fiscal
Idiomes: Anglès

isabel.v@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOSilvia Pujol Pamies
Advocat
Processal – Civil
Idiomes: Anglès

s.pujol@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOÁngeles Durán Dasca
Advocat
Laboral y Seguretat social
Labour and Social Security

a.duran@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOJavier García González
Advocat – Mediador
Professor de Dret Tributari
Idiomes: Anglès

j.garcia@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOJosep Gálvez Pascual
Of Counsel
Advocat-Processal i Arbitratge- Ex-Magistrat/Jutge
Professor de Dret Internacional Privat a Universitat de Barcelona
Idiomes: Anglès
j.galvez@cores-abogados.com


IMG_EJEMPLOMatilde Amate Cervilla
Llicenciada en Administració i Direcció d’empreses
Fiscal i Comptabilitat

m.amate@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOEnrique Aparicio Tafalla
Fiscal i Comptabilitat

e.aparicio@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOBlanca Ollé Panadés
Màster en Assessoria Fiscal
Fiscal i Comptabilitat
Idiomes: Anglès

b.olle@cores-abogados.com
 


IMG_EJEMPLONúria Marquès Masachs
Fiscal i Comptabilitat

n.marques@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOSusana Escartin Negron
Laboral i Seguretat Social

s.escartin@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOMónica Pirot González
Laboral i Seguretat Social

m.pirot@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOYolanda Álvarez Leal
Staff
Idiomes: Anglès

y.alvarez@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOLaura Perez Martin
Graduada en Administració i Direcció d’Empreses.
Administració i Gestió Interna
Idiomes: Anglès/Alemany

l.perez@cores-abogados.com

 


IMG_EJEMPLOTrinidad Soberano Momblan
Staff

t.soberano@cores-abogados.com